KONST / Litografier / Färglitografi 13117097
nr 1311 7097
Maria Larkman
(f. 1964)
Färglitografi, 4 st, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 270-upplaga, oramade lösa blad, 41x30cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:14:08
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)